Aysegul Güney Whatsapp
Online Randevu

En değerli giysiniz cildiniz, onu uzmanına emanet ediniz.

Dermatoloji; deri sağlığı, deri, saç, tırnak ve mukozaların (ağız içi ve genital bölge) hastalıkları ile ilgili tıpta uzmanlık alanıdır. Diğer bir ifade ile Deri ve Zührevi Hastalıklar alanıdır. Dermatoloji uzmanı olmak isteyen kişi 6 yıl tıp fakültesi eğitimi aldıktan sonra TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı)'nı kazanarak 4 yıl süre ile Dermatoloji uzmanlık alanında eğitim almalıdır. Uzmanlık eğitimini de başarı ile tamamlayan kişi uzmanlık tezi hazırlar ve tekrar sınava tabi tutulur. Bu eğitim süreci ve sınav değerlendirmesinden sonra Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar) Uzmanı unvanı alınır.

Deri; saçlı deriden başlayarak, ağız içi ve genital bölgeyi de içine alarak ayak tırnaklarına kadar uzanan, tüm vücudumuzu kaplayan en büyük organımızdır. Bu alanda oluşan her türlü problem öncelikle Dermatolojinin konusudur. Derinin hastalıkları yanında, sağlığı ve güzelliği ile ilgili uygulamalar da Dermatoloji uzmanlık alanına girer. Alerjik deri hastalıkları, kaşıntılar, ürtiker (kurdeşen), psöriazis (sedef hastalığı), vitiligo, saç dökülmesi, deri kanserleri, tırnak problemleri, Behçet hastalığı, yanıklar, yaralanmalar, ağız içi ve genital bölgedeki yara ve kaşıntılar, cinsel temas ile bulaşan hastalıklar vs. gibi çok sayıda hastalık Dermatoloji uzmanlık alanı ile ilgilidir.

HASTALARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

b.....

Lazer,epilasyon için tercih ettim.Teşhislerinin doğru olduğuna inandığımızdaan tercih ettim.Yaklaşımından ve hizmetinden memnun kaldım.Sonuçlarından bit şikayetim yok.Tavsiye üzerine gittik ve bende tavsiye ederim.

b..... 12 Şubat 2018
e.....

Ayşegül Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım .Tedaviyi en iyi şekilde uyguladı.Gebelik sürecimde hamilelik kolestalı çıktı buda ciltte enfeksiyon ve döküntü yaptı.Hem psikolojik olarak hemde tedaviyi iyi bir şeklide uyguladığından rahatladım.

e..... 18 Aralık 2017
b.....

Tedavim devam etmekte.Yüzümde ben vardı bunu aldırdım.Kızımda da sivilce problemi vardı kızımda bunun için tercih etti.Şimdi de yüzümdeki kılcal damarlarımı lazerle sildirmek için gidicem.Ayşegül hanım güler yüzlü bir doktor.Tedavi sürecinden de memnunum.Ben aldırdım ve hiç iz kalmadı.

b..... 18 Aralık 2017
b.....

Tavsiye üzerine gittim.Ayşegül hanım bizi güler yüzle karşıladı.Tedavisini güzel uyguladı çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.

b..... 17 Aralık 2017
İle Yorum Yazın Kliniğimize Yorum Ekleyin

BİZE ULAŞIN

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Yol Tarifi Al Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
e-posta adresiniz
telefon numaranız
MESAJINIZ

Mersin Uzman Doktor Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bilgiler bir doktorun tanı veya muayenesi yerine geçmez. Hastalığınız hakkında muhakkak doktorunuza danışınız.