Aysegul Güney Whatsapp
Online Randevu

HASTALARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Google İle Yorum Yap İle Yorum Yazın Kliniğimize Yorum Ekleyin

Web Sitemize puan ve yorum ekleyin

Değerli görüş ve yorumlarınızı paylaştığınız İçin şimdiden teşekkür ederiz.

b..... tarafından yapılan yorum

Lazer,epilasyon için tercih ettim.Teşhislerinin doğru olduğuna inandığımızdaan tercih ettim.Yaklaşımından ve hizmetinden memnun kaldım.Sonuçlarından bit şikayetim yok.Tavsiye üzerine gittik ve bende tavsiye ederim.

b.....
12 Şubat 2018
e..... tarafından yapılan yorum

Ayşegül Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım .Tedaviyi en iyi şekilde uyguladı.Gebelik sürecimde hamilelik kolestalı çıktı buda ciltte enfeksiyon ve döküntü yaptı.Hem psikolojik olarak hemde tedaviyi iyi bir şeklide uyguladığından rahatladım.

e.....
18 Aralık 2017
b..... tarafından yapılan yorum

Tedavim devam etmekte.Yüzümde ben vardı bunu aldırdım.Kızımda da sivilce problemi vardı kızımda bunun için tercih etti.Şimdi de yüzümdeki kılcal damarlarımı lazerle sildirmek için gidicem.Ayşegül hanım güler yüzlü bir doktor.Tedavi sürecinden de memnunum.Ben aldırdım ve hiç iz kalmadı.

b.....
18 Aralık 2017
b..... tarafından yapılan yorum

Tavsiye üzerine gittim.Ayşegül hanım bizi güler yüzle karşıladı.Tedavisini güzel uyguladı çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldık.

b.....
17 Aralık 2017
a..... tarafından yapılan yorum

Tesadüfen gittim.Ayşegül Hanım'dan çok memnun kaldık.Uzun süreli bir tedavi söz konusuydu.Oğlumun ayağında mozaik mantar söz konusuydu.İyileşmede farklı alternatifler kullanarak,teşhisi doğru koyup tedaviyi uygulayarak kalıcı bir iyileşme sağladı.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

a.....
15 Aralık 2017
om...i tarafından yapılan yorum

Öncelikle güleryüzlü bir yaklaşım sıcak bir karşılama. Daha sonra yapılcak işlemlerin detaylı bir anlatımı ve tedavi yöntemi. Gerçekten işini severek yapan bir kişi. Bu da kaliteyi en üst düzeyde tutuyor. Teşekkürler.

om...i
4 Ekim 2017

BİZE ULAŞIN

0 324 331 02 03 Uzm. Dr. Ayşegül Güney Whatsapp 0 553 111 85 03 Güvenevler Mahallesi 1919 Sokak Medikal Plaza No: 3 Kat: 2 Yenişehir/Mersin [email protected] Yol Tarifi Al Çalışma Saatleri Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-16:00

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

İLETİŞİM FORMU

Adınız
Soyadınız
e-posta adresiniz
telefon numaranız
MESAJINIZ

Mersin Uzman Doktor Ayşegül Güney Dermatoloji Kliniği

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bilgiler bir doktorun tanı veya muayenesi yerine geçmez. Hastalığınız hakkında muhakkak doktorunuza danışınız.